VELİ GÖRÜŞLERİ

HALİME DERİN


Merhaba Buket Hanım; Geçen yıl ve bu yılda inanılmaz güzel bir gösteri izleme şansına sahip olduk.Emekleriniz ve bu güzel organizasyon için sonsuz teşekkürler...Çocuklarımızın hepsi birbirinden güzel hazırlanmışlar ve inanın onlarla çok gururlandık.Herşey çok güzel ve özeldi.Tekrar emekleriniz için teşekkür ederiz Buket Öğretmenimiz...

SENNUR SEZEN


Merhaba Egeberk ailesi; Her ne kadar sizlerle tanışmamız geç olsada sayenizde çok güzel bir yıl geçirdik.Ve sonunda bu güzel yılı bizlere bir ömür unutamayacağımız gurur patlaması yaşadığımız muhteşem bir gösteriyle taçlandırdınız.Bu mutluluğu bize yaşatan başta Nesrin hanım size ve her biri birbirinden özel ve değerli tüm öğretmenlerimize, özellikle hayatımızın her annda aklımızda, kalbimizde, ruhumuzda derin izler bırakan Buket öğretmenimize sonsuz sevgi ve saygılarımızla... Emeğinize ve yüreğinize sağlık....

SENNUR SEZEN


Her ne kadar sizlerle tanışmamız geç olsada sayenizde çok güzel bir yıl geçirdik.Ve sonunda da bu güzel yılı bizlere bir ömür unutamayacağımız gurur patlaması yaşadığımız muhteşem bir gösteri ile taçlandırdınız.Bu mutluluğu bize yaşatan başta Nesrin hanım size ve her biri birbirinden özel ve değerli tüm öğretmenlerimize, özellikle hayatımızın her anında aklımızda , kalbimizde, ruhumuzda derin izler bırakan Buket öğretmenimize sonsuz sevgi ve saygılarımızla...Emeğinize ve yüreğinize sağlık...

NAGİHAN - TAHİR UYANIK


Tek kelimeyle harika bir gösteriydi Minik kalplerin inanılmaz potansiyelini gördük sayenizde Aile olarak çok gururlandık çok eğlendik. Gösteriyi hazırlayan tüm öğretmenlerimizin ellerine , emeğine sağlık . Egeberk çatısı altında farklı bir hizmet anlayışı sunan Nesrin hanıma; çocuğumuza ilgisini ,sevgisini esirgemeyen Seda öğretmenimize de ayrıca teşekkür ediyoruz .

ESRA DEMİR


Çok güzel bir etkinlik oldu, çocuğumun mutluluğu herşeyden değerli ve önemli, onu öyle görmek beni çok mutlu etti ,sizlere çok teşekkür ederim . Girayımla müzik orff dersinde biraz daha ilgilenmemizi istiyorum Nilay öğretmenim , sizin enerjinize hayranım:) sevgiler..

MERAL YARDIMCI


Nilay öğretmene yürekten teşekkür ederiz.Muhteşem bir etkinlik ,büyük küçük hepimiz eğlendik.. Eğitici ,yakınlaştırıcı bir etkinlikti.. Keşke yer yüzündeki her çocuk Nilay hanımla karşılaşsa :) teşekkürler

NAGİHAN UYANIK


Çok eğlenceli bir tecrübe oldu benim için. Çocukları müziğe yaklaştırıp ritm duygularını geliştiren çok güzel bir ders. Aynı zamanda enerjilerini yararlı bir şekilde atmalarını sağlıyor.

ATA COŞKAN


Her paylaşım güzel sonuçlar doğuruyor , hele bunun içine müzikte girince. Keyifliydi teşekkürler

MERVE GÜMÜŞ


Bükre ile böyle güzel bir etkinliğin içinde yer almak hem beni hem onu çok mutlu etti. Biz çok keyif aldık..

NESİN TAYLAN


Çok keyifliydi. Lara 1 hafta öncesinden hergün o günü iple çekti. Keşke daha sık olsa. senede bir defa yerine. Çocukların böylesine mutlu ve katılımcı görmek bizide mutlu etti. Öğretmenimize çok teşekkür ederiz ,bizide davet ettiği için..

MERAL YÜKSEL


Onların coşkusuna Nilay öğretmen eşliğinde ortak olmak çok güzel .. çoook teşekkürler..

YASEMİN ŞEKER


Biz kızımla çok keyif aldık. Böyle etkinliklerin çocuğun toplum içindeki özgüveni açısından da çok yararlı olacağını düşünüyorum. Herşey için çok teşekkür ederiz :)

GÖZDE MESTAN


Tekrarını bekliyoruz:) çok keyifliydi. Ailece birlikte eğlendik. Teşekkürler..

ÖZNUR YÜCEL


Etkinliğe katılışımın bu 3. yılı oğlumla iki yıl ve bu senede kızım için katıldık ailece ve ben ve eşim çok mutlu olduk çok güzel bir etkinlik kızım inanılmaz mutlu oldu sizlere teşekkürler böyle güzel düşüncelerde bulunduğunuz için.

PINAR SALMAN


Etkinliğe anneannemiz katıldı. Çok keyif almış. Ege ile birlikte keyifli vakit geçirmişler :)

SİBEL DURU


Etkinlik yine çok eğlenceli ve hareketliydi. Çocuğumun mutlu olduğunu görmek çok güzel. Babasının katılması ayrıca mutlu etti. Teşekkür ederiz.

ÖZNUR AYDIN


Eğlenceli ve zevkli bir katılım oldu. Oğlumu akran grubu içerisinde de değerlendirme fırsatım oldu. Anne- oğul güzel anılarımız arasına katılan bir etkinlikti.

HALE KARAGÖZ


İlk öncelikle bizler teşekkür ederiz. Nilay Öğretmenimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Kendi adıma güzel bir etkinlikti, çok zevk aldım oğlum da çok mutlu oldu.

BURCU ANDIRIÇ


Okul ortamında, beraber vakit geçirmek hem çocuklar için hem de bizler için çok keyifli...

ÇİĞDEM GÖRAL


Çok eğlendik. Çocukların yaptıklarını bizlerle paylaşmaları onları çok mutlu ediyor. Bu mutluluğu ve güveni sağladığınız için teşekkürler.

NESRİN HULUSİOĞLU


Herşey çok güzel ve özeldi. Bir anneanne olarak böyle bir etkinliğin bir parçası olmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim.Hem büyükler hem de çocuklar için çok yararlı bir etkinlik olduğu inancındayım. Bizlere bu mutluluğu yaşattığınız için çok teşekkür ederim. Ellerinize ve emeklerinize sağlık.

DERİN İLGÜN


Öncelikle teşekkürlerimi iletiyorum.Çok çok keyif aldık ve özelikle çocuğumun mutluluğu her şeye değerdi. Onlarla birlikte bi o kadarda bizler eğlendik olduk.Çok keyifliydi.

MELİKE TAPAN


Zaman zaman okulda böyle aile faaliyetlerinin olması, çocukların ders ortamını ve çalışmalarını daha rahat gözlemlemize ve birlikte paylaşımda bulunarak daha güzel vakit geçirmememize olanak sağladığı için bizi mutlu ediyor.Çalışmalarınızın devamını dileriz.

HALE KIRCAL


Çok güzel bir çalışmaydı, böyle aile katılımı çalışmaları Efe'nin çok hoşuna gidiyor, çok eğleniyoruz. Zaten resime olan ilgisi çok fazla.Bizde çok eğlendik.Teşekkürler.

AYDAN ÇİKOĞLU


Çocuklarımızla ve arkadaşlarıyla beraber olmak çok keyifliydi. Onları ve diğer velilerlede tanışma fırsatımız oldu.Çok teşekkür ederiz.

ÖZEN YAMAN


Saygınla birlikte katılmış olduğum etkinlikte gerçekten çok eğlendım. Onun ders esnasındaki davranışlarını gözlemlemek , arkadaşları ve öğretmenleri arasındayken yanında olmak gerçekten iyi geldi. Böyle bir etkinlik düzenlediğiniz için öncelikle teşekkür ediyor, devamını diliyorum:)

ÖZGÜL KÖKÇIKARAN


Öncelikle bu güzel etkinliği düzenlediğiniz için bizde teşekkür ederiz. Çok verimli ve hedeflendiği amacı sonuna kadar veren bir etkinlikti. Bizim çocuğumuzun derslerdeki durumunu gözlemleme ve bizede sizleri daha doğal bir ortamda tanıma fırsatı verdi. Biz çok keyif aldık ve bilgilendik.Çok teşekkür ederiz ve benzer etkinliklerin devamını dileriz:)

SABİHA OBAY


Ela , müziği ve dansı cok sever. Onun dediğine göre ''Renkli saçlı öğretmen'' onları baya çoşturuyor anlaşılan. Kızım etkinlikte cok mutluydu. Öğretmenin söylediğine göre hep de öyleymiş.Bu beni inanılmaz mutlu etti. Bir de aile etkinliği gerçekten güzel bir uygulama oldu. TEŞEKKÜRLER:)

EGEMEN KARAKAŞ


Öncelikle çocuklarımız ile birlikte böyle bir etkinliğe katılmamıza olanak sağladığınız için teşekkür ederiz. Çocukların da aileleri birlikte birşeyler yapmaktan çok mutlu olduklarını gözlemledim.

BİLGEHAN DİKMEN


Güzel bir etkinlik oldu. Çocuklar bizleri görünce çok heyecanlandılar. Efe'de çok mutluydu. Teşekkür ederiz.

DEMET GAVAZ


Güzel bir paylaşım oldu.Tekrarlarını bekliyoruz.

PINAR YÜCEL


Küçük prensesimle çok güzel bir gün geçirdik. Herkese çok teşekkür ederiz.

ZEYNEP KAYNAKLI


Çok keyifli ve güzel bir etkinlikti.

ELİZ TAVUKÇUOĞLU


Oğlumla beraber bu etkinliği yaparken çok mutluyduk. Oğlumun okul hallerini keyifle izledim. Arkadaşları ve öğretmenleri ile iletişimi hoşuma gitti. Yeni bir aktivite öğrenmiş olduk. Tatil günleri iin değerlendirebiliriz:) Öğretmenlerimize teşekkürler.

ŞULE UYSAL


Öncelikle böyle bir etkinlik gerçekleştirdiğiniz için biz teşekkür ederiz. Her gün günlerinin nasıl geçtiğini sorsak ve galeriden yaptıklarınızı takip etsek de çocuklarımızla birlikte böyle bir etkinlikte yer almak hem biz hem de çocuklarımız için güzel bir anı oldu. Sizinle her türlü etkinliğe varız.

KUZEY ŞAMLI


Ben çok beğendim, çocuğumla okulunda bir etkinlik onun oturduğu sandalyeye ve masaya oturmak, beni çok mutlu etti. Gün içinde onunla vakit geçirmem için vesile oldunuz teşekkür ederim. Bu etkinlik için organize eden herkese sevgi ve teşekkürlerimi iletmenizi rica ederim.

GÜLFERE KARALAR


Müzik etkinliği süperdi.Çok eğlendik. Çocuklarla birlikte çocuk olduk onlarla keyifli zaman geçirdik Oğluşum çok eğlendi ve bizim için güzel anı ve paylaşım oldu.

SİBEL GAZEL


Yapmış olduğunuz bu etkinlik için öncelikle biz teşekkür ederiz. Bu etkinlik sayesinde çocuklar mutlu ve eğlenceli bir vakit geçirdiler. Ailelerinde etkinliğe dahil edilmesiyle çocukların bulundukları ortama güvenlerini arttırdığını düşünüyoruz.

MUSTAFA KAYA


Çok teşekkür ederiz çocuklarımızın özgüven kazanmasına çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Dün bir kez daha anladım ki gözümüz arkada değil. Kızım emin ellerde...

ELİF ERZİNE


Öncelikle Nilay öğretmenimize bugün için çok teşekkürler. Çok güzel birgündü. İnanın çok eğlendik. Hayatımızdaki koşturmacalar arasında bize kocaman bir nefes aldırdınız. Unuttuğumuz çocukluğumuzu hatırlattınız. Aslında kısacık bir sürede çocuklarımızda ne kadar güzel zaman geçirebileceğimizi gösterdiniz. Çok teşekkürler.

ESİN BAYKAN


Çok eğlendik. Çocuklar için de çok sevindirici bir aktivite oldu. Teşekkür ederiz.

AYNUR BÜYÜKKAL


Öncelikle böyle bir etkinlik hazırladığınız için öğretmenimize ve tüm emeği geçen herkese teşekkür ederim.Çocuklarımızla beraber güzel bir zaman geçirme fırsatı verip, küçücük kalplerle bize eşlik etmelerini görmek büyük mutluluk vericiydi. Kısacası çok eğlendik.:)

PINAR OCAK


Çok güzeldi çok eğlendim ve memnun kaldım. Cemarslan 'ın eğlenmesi hoşuna gitmesi beni çok memnun etti. Aile katılımlarının çocuklar üzerinde çok önemli ve etkileyici olduğunu düşünüyorum. Belli aralıklarla olması hem biz ebeveynleri hem de çocukları çok mutlu eder. TEŞEKKÜRLER.

ELA ÇİÇEK


Bütün bir yıl boyunca kazandığınız değerleri harmanladığınız ve bizlere bir buket olarak sunduğunuz için teşekkür ederiz. Atatürkçü bir gençliği geldiğini görmek gurur verici.

ESİN GENÇLER


Gösteriye bayıldık çok emek verilmiş ve çok güzeldi. Çocuklarımızın ve sizlerin ellerine ve emeğine sağlık hepinize çok teşekkür ediyoruz sevgilerimle....

DENİZ NABİ GENÇLER


Gösteriye bayıldık çok emek verilmiş ve çok güzeldi.Çocuklarımızın ve sizlerin ellerine ve emeğine sağlık hepinize çok teşekkür ediyoruz.

HANDE ÇEPNİ


Yıl sonu gösterisi muhteşemdi. İnanılmaz bir emek harcanmıştı. Kostümler, kareografi, müzikler, gösteriler, sarı zeybek finali büyüleyici, minik çocuklarımız ve öğretmenlerimiz herşey o kadar mükemmeldi ki , mutluluk gözyaşları içinde izledik. Egeberk ailesi içinde bir sene boyunca hiç üzülmedik, hep olumlu şeyler yaşadık. Verdiğiniz sevgi, emek, çocuklarımızın gelişiminde yaptığınız katkılar için binlerce teşekkür ediyoruz size. Başta Nesrin hanım olmak üzere, öğretmenimiz, canımız Duygu'ya, Elvan öğretmenimize, Meltem öğretmenimize, Havva teyzemize ne kadar teşekkür etsek azdır.Nilay ve Hafize öğretmenlerimiz, adı aklıma şuan heyecandan gelmeyen tüm Egeberk ailesi sizler müthiş insanlarsınız. Biz öğretmenimizden ağlayarak ayrıldık. Hayatımızda verdiğimiz en doğru kararlardan biri olan sizleri tanımak çok güzeldi. Binlerce kez teşekkürler...

ÖZNUR YÜCEL


Canım oğlum mezun oldu.Kuzuların gösterileri harikaydı. Kızım , uğurböceğim, prensesim sende harikaydın. Küçücük bedenleri ile ne emekler verdiler sahnede bizlere. Öğretmenimizede çok teşekkürler...

İLKNUR ÖZTÜRK


Karne gösterinizi ve yavrularımızı ben şahsım adına çok beğendim.Evlatlarımıza vermiş olduğunuz eğitim güzel bir gösteri ile bütünleşti. Size ve emeği geçen herkese minnettarım..

GÜLCAN EREN


Harika bir gösteri seyrettik. O minik yüreklerin çabalarına ,Egeberk ailesine ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

ESRA DEMİR


Merhaba Egeberk Ailesi ve sevgili öğretmenler; çok eğlenceli ve keyifli bir gün geçirttiğiniz için cok teşekkür ederiz. Çok emek vermişsiniz miniklere yüreğinize kalbinize sağlık... :)

NESİN TAYLAN


Gösteri müthişti.İzlerken çok eğlendik ve mutlu olduk.Larada ki özgüven ve katılımdaki başarısı çok hoşumuza gitti.Lara üzerinde tüm öğretmenlerin emeği büyük ama özellikle Büşra ve Serap öğretmen ikinizede Lara üzerindeki desteğinden çok hoşnutum.Herşey için teşekkürler.. 12 Haziran'ı sabırsızlıkla bekliyorum :)

FİRDEVS TATLICIOĞLU


Gösteri bir harikaydı çok beğendik. Oğlumun gelişimini görmek bizim için mutluluk ve gurur kaynağı oldu. Size de emekleriniz ve özveriniz için minnettarız. Herşey için teşekkürler :)

DERYA BAHAR


Harika bir karne gösterisi yaşattınız bize,emeğinize sağlık.Küçücük olmalarına rağmen o kadar güzel ve başarılıydılarki bayıldık.Sizin gibi öğretmenlerimiz olduğu için çok şanslıyız vicdanımız çok rahat... Sevgiler :)

SİBEL DURU


Ailecek gösteriyi çok beğendik.Hepsi çok şekerdi.Yılsonu gösterisini şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz:)

PETEK GÜNEY


Bir değil ki on değil ki; kaç şarkıydı,kaç gösteriydi. Yine mi güzel yine mi kusursuz...Bütün çocuklarımız ancak bu kadar mutlu bu kadar iyi olur. Miniklerimizin alanda ki gelişimini sayfalarca didik didik edip daha da bizi bilgilendirdiğiniz için,böylesine güzel sunumlar hazırladığınız için, bütün sevginizi katarak bunca emek verdiğiniz için sevgili öğretmenlerimize ve Nesrin'imiz ablamız,teyzemiz,öğretmenimiz,kurucumuz sevgili Nesrin hanımımız herşey için çok çok teşekkür ederim.

BERNA ÇAVUŞ


Gösteri herşeye rağmen benim için heyecan vericiydi.

EMEL KAYA


MERHABALAR Gösteri müthişti:) Hepsi çok tatlıydılar. Kostümü lere ve slayta bayıldık. Çok duygulandık. Okulun ilk gününden bu güne kadar geçen dönemde ne kadar hızlı geliştiğini hatırladık.Emeğiniz ve ilginiz , sabrınız sevginiz için çok teşekkür ederiz.

GÜLFERE KARALAR


Yarı dönem gösteriniz harikaydı. Keyifle seyrettik.

SEBLA ERDÖNMEZ


MERHABALAR Karne gününde Selin imi sahnede görünce çok duygulandım. Benim minik kızım provalarda öğrendiği tüm şarkı ve hareketleri eksiksiz yapmaya çalışıyordu.Buna inanamadım çünkü daha çok küçük Aferim kızıma dedim. Ne güzel öğrenmiş ve tabiki iyi ki egeberk e vermişim dedim. Böyle iyi öğretmenler olduğu için :)

ELİF ERZİNE


SEVGİLİ EGEBERK ANAOKULU AİLES O anlarda yaşanan duygu yükünü kelimelerle ifade etmek benim için o kadar zorki anlatamam. Evimizin bebeklerini sahnede kostümler içinde devlenmiş olarak görmek, öğrendiklerini sergilemeye çalışmalarına şahit olmak benim için, tek kelime ile anlatabilir oda gurur.. Miniklerimizin küçücük bedenleri ile kocaman işler yaptırdığınız için bize de bu gruru yaşattığınız için hepinize çok teşekkürler. En kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımız doğru ellere emanet etmenin grurunu bizlere yaşattığınız için teşekkürler.....

HALİME İLGÜN


Bizlere sunduğunuz bu güzel gösteri için hem teşekkür ediyor hemde tebrik ediyorum sizleri. Emeğinize sağlık çok keyifli izledik ve bi okadarda evlatlarımızla gururlandık. Tek kelime ile harikaydı çoook teşekkürler...

ESİN GENÇLER


Her zamanki gibi bayıldım.süperdiniz bütün öğretmenlere Sizin aracılığınızla çok teşekkür ediyorum. Emeğinize ve yüreğinize sağlık.

ŞULE UYSAL


Gösterinizi izlerken hem eğlendik,hemde kendine güvenli bireyler görerek gururlandık.Sizler de emeğinizden dolayı sonsuz teşekkürler...

ESRA KARAKAŞ


Ara karne gösterinizi heyecanla ve mutlulukla izledik.Herşey çok güzeldi.Çok güzel hazırlanılmış.Çocukların hepsi harikaydı,Egemen'in gösteriye uyumu da bizi çok mutlu etti.Emeğinize sağlık.Her şey için çok teşekkürler.

ELİZ TAVUKÇUOĞLU


İpek böceğinin canlandırmasını çok beğendik.Eminim ipek böceğinin hayatını hiç unutmazlar.İngiilizce şarkılarda çok başarılıydı.

NAZAN AYÇİÇEK


Öncelike emeklerinize sağlık gösteri çok iyiydi.Özellikle çocukların konuışmalarına ,şarkı söylemelerine olanak sağlayan gösteriler çok hoşuma gittti.

SEVİNÇ ŞEN ÖNEL


Sevgili Nesrin Hanım, Bir kere daha Egeberk'li olmaktan onur duydum.Her yaptığınız organizasyonla,eğitim ve öğretim anlayışınızla,vizyonumuz ve misyonunuzla hem öğrencilerinizi hemde bizleri bilgilendiriyorve gururlandırıyorsunuz.Okulunuzdaki ilk dönemimizi tamamlamış bulunmaktayız.Ben sizin liderliğinizde başta elini daima omuzumda,yüreğimde,minik kuzumun üzerinde hissettiren canım arkadaşım Meltem Hanım'a ruhundaki cıvıtıları bizededuyuran kendi içindeki enerjiyi tamamen yaşatan Nilay Hanım'a içimizdeki çocuğu çıkaran ve kuzucukları içindeki renklerle şenlendiren Elvan Hanım'a yavrularımızın içlerindeki ışığı resme yansıtmasını sağlayan Hafize Hanım'a ve tabiki onları 6 aydır sabırla dinleyen ,ağladıklarında kucaklayan,seven okşayan ve onlarla birebir acısıyla tatlısıyla var olan ilk temel,adımları atan oyun terapistlerimiz Berna ve Gülşen Hanım'a sonsuz teşekkürlerlerimi sunuyorum.Ekibinizdeki her bir birey güleryüzlülüğü ,yardımseverliği ve profosyonelliği ile teşekkürü hakediyor.Havva Hanım,Fatma Hanım,fotoğrafçı abimiz,Süheyla Hanım ve Melek Hanım benim sayabildiklerim....Birinci dönem karnenizle kuzucukların gelişimi ile yaptığınız bilgilendirme ise bizleride yönlendirmek adına oldukça etkileyici. Hem bizim hemde evlatlarımızın gelişimine sağladığınız katkılardan dolayı sizi ve ekibinizi yürekten kutlarım. Sevgiler..

ENGİN - PETEK GÜNEY


Onca telaşının içinde İpeğin sevdiğinden olsun diye şekerliği talan eden sevgili Nesrin Hanım. Bize hayalimizde dahi gelmeyecek güzellikler yaşattınız herşey inanılmaz güzeldi. Sizin iş dsiplininize çocuklara olan sevgi dolu içten yaklaşımınıza hayranım. Dün 6 yaş velilerimizin ve çocuklarımızın ağlayarak ayrıldıklarına şahit oldum o günü şahsen hiç yaşamak istemiyorum ve iyi ki sizinle erken zamanda tanışmışız.Ve canım kızımın her yönde her türlü gelişimini gördükçe geleceğe birlikte yelken açmamızın haklı gururunu yaşıyorum. Siz okulunuz ve öğretmenleriniz dışarda anlatılan başına yansıyandan çok daha fazlasınız bunu sizinle ilk yılımızda çok daha iyi anladım.Ve okul pedogogumuz Süheyla Hanım ,doktorumuz Melek Hanıma bütün emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Son olarak, Nesrin Hanım size bütün bir yıl ilkleri bize yaşattığınız için minik kızımızın neleri başarabildiğini bize mükemmel bir şekilde bize sunduğunuz için her sabah bize hoşgeldiniz deyip her akşam bizzat uğurladığınız için arkadaşlığınızı, dostluğunuzu , ablalığınızı ,anneliğinizi, yöneticiliğinizi bizden bir an olsun sakınmadığınız için herşey için size çok çok teşekkür ederiz. Engin- Petek GÜNEY

TUBA AKAY


Bu yılsonuyla birlikte üçüncü kez izlediğimiz Egeberk anaokulu yılsonu gösterisini YİNE çok beğendik.Bu sürecin ne kadar çok emek ,sabır,özveri vei sevgi gerekğtirdiğini bir kez daha gördük.Tüm öğretmenlecrimize ,teyzeelerimize ,teknik personele kısaca tüm Egeberk Agnaokulu ailesine ve tabiki geleceğimiz olan çocuklarımıza teşekkür ediyorum iyiki varsınız...

AŞKIN KÖRKAYA


Gösteri baştan sona harikaydı.Çocukların kendine olan güvenleri müthişti,ben Yağız'ın halk oyunlarında rol almasınan son derece mutlu oldum,emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

NECLA EVREN AKILLI


Sevgili Egeberk Ailesi; Feza'nın ne kadar büyüdüğünü neler yapabileceğinive geleceğe yelken açmak için hazır olduğunu gösteren bu muhteşem gece için başta Nesrin hanıma ve sınıf öğretmenimiz Seda hanım olmak üzere emeği geçen tüm Egeberk Ailesine sonsuz teşekkürler..

ÖZDEN ALAGÖZ


Kostümler,müzikleri,kareografi özenle hazırlanmıştı.Zevkle ve gururla izledim.Emeği geçen herkese teşekkkür ederim..

SEVİNÇ ODAĞ


Sizlerle birlikte 4 yıl nasıl geçti hiç bilmiyorum.İlk gün dün gibi aklımda şimdi ise Toprak mezun oldu.Herşey masal gibiydi inanılmaz güzel,inanılmaz eğlenceli.Toprak hayata ilk adımlarını sizlerle birlikte attığı için çok şanslı.Gösteri süperdi emeğinize sağlık.Seda hanım öncelikle size sonra tüm öğretmen arkadaşlara ve herşey için Nesrin hanıma çok ama çok teşekkürler.Sizleri özleyeceğiz.Sevgilerle..

EBRU - GÜRAY KARAKAŞLAR


Kızım Duru Karakaşlar'ın Egeberk anaokulundaki 4.gösterisini izledik.Bu defa kep atmak için çıktı sahneye...Onu en az bizim kadar heyecanla izleyen,4 yıllık anaokulu yolculuğunda hep yanında olan ilk öğretmeni Seda Denk'e sonsuz teşekkürler.Sizi çok seviyoruz.Öğrenim hayatına sağlam temeller atarak başlamasını sağlayan müdürümüz Nesrin Civan ve öğretmenlerimiz tüm Egeberk ailesi sizleri çok seviyoruz.Asla unutmayacağız...

SİBEL GÜLERSOYLULAR


Böyle bir ortamda veliler ile öğrencileri buluşturduğunuz için teşekkür ederiz.

GÖKHAN SÖKMEN


Öncelikle böyle bir etkinliğe bizleri dahil ettiğiniz için Teşekkürler.Ailelerin bir araya geldiği ve birlikte çoçuklarımızla aynı frekansta eülenceli vakit geçirmek çok keyifliydi.Bu etkinliklerin daha sık olması bizleri mutlu edecektir.Teşekkürler.

SUNA ŞENSOY


Merhaba;Çocuklarımızla gün içinde beraber olup,böyle bir etkinliğe katılma fırsatı yarattığınız için çok teşekkürler.Çok keyif aldık.Kuzey ve Uras'ın etkinlik sırasındaki kareketlerini gözlemlemek,gelişmelerini izlemek beni çok mutlu etti.Nilay Hanım 'a ve öğretmenlerimize tekrar teşekkürler :)

DENİZ ŞİMŞİRLİ


Etkinliğinizden bende çocuğumda çok memnun kaldık. Hepiniz hem ilgili hemde cana yakındınız. Devamını diliyorum. Çocuklarla evde uygulamasını yaparak çok eğleniyoruz.

FİLİZ - HALİM TOKYÜZ


Biz ailece çok eğlendik.Görkem çok mutlu oldu, teşekkür ederiz.

NERİMAN DERİN


Buraya uzun yazılar yazmayı pek tercih etmem ama bu kez yazacağım. her cümlesine inanarak ve güvenerek...2013 yılı sonlarına Egeberk Anaokulu kapısının önünde kafamızda bir sürü soru işaretiyle başladı anaokulu maceramız. Alışırlar mı, erken mi deyip kapılarda beklerken, bu macera kısa sürede bir sürü arkadaşla, oyunla, neşeyle, bilgiyle ve keyifle doldu. Hala devam eden dostluklara, yeri doldurulamayacak bir güvene dönüştü.Her sabah bizi güler yüzü ile karşılayan her daim üniversite öğrencisi olan Havva teyzemiz, ayaküstü sohbetlere ve enerjisine doyamadığımız Meltem öğretmenimiz, her biri birbirinden değerli diğer tüm öğretmenlerimiz ve bu sevgi dolu kurumun kurucusu, işinin başından bir gün bile ayrılmayan, her sene daha da gençleşen Nesrin öğretmenimizle yolculuğumuza Kuzey ve Rüzgar'la devam ettik. Düzenlenen her etkinlikte ayrı duygulandık.Her sene ne kadar büyüyüp serpildiklerini, verilen emekleri gördük yılsonu gösterilerinde... Yücel Bey, Ege ve Berk'de bu özel zamanlarımızı hep paylaştılar bizlerle. Hep samimiyet vardı ve iyi niyet. Keşke ilkokulu da olsa devam etsek dedik. ve yıl oldu 2020... üç oğlumda Egeberk Anaokulunda gözlerimizin önünde bebeklikten çocukluğa geçiverdi. Poyraz 4. sınıfa geçme heyeanı yaşarken, mini mini birlerim Kuzey ve Rüzgar'da kazandıkları birikim ve özgüvenle ilköğretim yolculuğuna hazırlar. Ne kadar teşekkür etsem az...