VELİ GÖRÜŞLERİ

SENNUR SEZEN


Merhaba Egeberk ailesi; Her ne kadar sizlerle tanışmamız geç olsada sayenizde çok güzel bir yıl geçirdik.Ve sonunda bu güzel yılı bizlere bir ömür unutamayacağımız gurur patlaması yaşadığımız muhteşem bir gösteriyle taçlandırdınız.Bu mutluluğu bize yaşatan başta Nesrin hanım size ve her biri birbirinden özel ve değerli tüm öğretmenlerimize, özellikle hayatımızın her annda aklımızda, kalbimizde, ruhumuzda derin izler bırakan Buket öğretmenimize sonsuz sevgi ve saygılarımızla... Emeğinize ve yüreğinize sağlık....

NAGİHAN - TAHİR UYANIK


Tek kelimeyle harika bir gösteriydi Minik kalplerin inanılmaz potansiyelini gördük sayenizde Aile olarak çok gururlandık çok eğlendik. Gösteriyi hazırlayan tüm öğretmenlerimizin ellerine , emeğine sağlık . Egeberk çatısı altında farklı bir hizmet anlayışı sunan Nesrin hanıma; çocuğumuza ilgisini ,sevgisini esirgemeyen Seda öğretmenimize de ayrıca teşekkür ediyoruz .

HANDE ÇEPNİ


Yıl sonu gösterisi muhteşemdi. İnanılmaz bir emek harcanmıştı. Kostümler, kareografi, müzikler, gösteriler, sarı zeybek finali büyüleyici, minik çocuklarımız ve öğretmenlerimiz herşey o kadar mükemmeldi ki , mutluluk gözyaşları içinde izledik. Egeberk ailesi içinde bir sene boyunca hiç üzülmedik, hep olumlu şeyler yaşadık. Verdiğiniz sevgi, emek, çocuklarımızın gelişiminde yaptığınız katkılar için binlerce teşekkür ediyoruz size. Başta Nesrin hanım olmak üzere, öğretmenimiz, canımız Duygu'ya, Elvan öğretmenimize, Meltem öğretmenimize, Havva teyzemize ne kadar teşekkür etsek azdır.Nilay ve Hafize öğretmenlerimiz, adı aklıma şuan heyecandan gelmeyen tüm Egeberk ailesi sizler müthiş insanlarsınız. Biz öğretmenimizden ağlayarak ayrıldık. Hayatımızda verdiğimiz en doğru kararlardan biri olan sizleri tanımak çok güzeldi. Binlerce kez teşekkürler...

PETEK GÜNEY


Bir değil ki on değil ki; kaç şarkıydı,kaç gösteriydi. Yine mi güzel yine mi kusursuz...Bütün çocuklarımız ancak bu kadar mutlu bu kadar iyi olur. Miniklerimizin alanda ki gelişimini sayfalarca didik didik edip daha da bizi bilgilendirdiğiniz için,böylesine güzel sunumlar hazırladığınız için, bütün sevginizi katarak bunca emek verdiğiniz için sevgili öğretmenlerimize ve Nesrin'imiz ablamız,teyzemiz,öğretmenimiz,kurucumuz sevgili Nesrin hanımımız herşey için çok çok teşekkür ederim.

SEVİNÇ ŞEN ÖNEL


Sevgili Nesrin Hanım, Bir kere daha Egeberk'li olmaktan onur duydum.Her yaptığınız organizasyonla,eğitim ve öğretim anlayışınızla,vizyonumuz ve misyonunuzla hem öğrencilerinizi hemde bizleri bilgilendiriyorve gururlandırıyorsunuz.Okulunuzdaki ilk dönemimizi tamamlamış bulunmaktayız.Ben sizin liderliğinizde başta elini daima omuzumda,yüreğimde,minik kuzumun üzerinde hissettiren canım arkadaşım Meltem Hanım'a ruhundaki cıvıtıları bizededuyuran kendi içindeki enerjiyi tamamen yaşatan Nilay Hanım'a içimizdeki çocuğu çıkaran ve kuzucukları içindeki renklerle şenlendiren Elvan Hanım'a yavrularımızın içlerindeki ışığı resme yansıtmasını sağlayan Hafize Hanım'a ve tabiki onları 6 aydır sabırla dinleyen ,ağladıklarında kucaklayan,seven okşayan ve onlarla birebir acısıyla tatlısıyla var olan ilk temel,adımları atan oyun terapistlerimiz Berna ve Gülşen Hanım'a sonsuz teşekkürlerlerimi sunuyorum.Ekibinizdeki her bir birey güleryüzlülüğü ,yardımseverliği ve profosyonelliği ile teşekkürü hakediyor.Havva Hanım,Fatma Hanım,fotoğrafçı abimiz,Süheyla Hanım ve Melek Hanım benim sayabildiklerim....Birinci dönem karnenizle kuzucukların gelişimi ile yaptığınız bilgilendirme ise bizleride yönlendirmek adına oldukça etkileyici. Hem bizim hemde evlatlarımızın gelişimine sağladığınız katkılardan dolayı sizi ve ekibinizi yürekten kutlarım. Sevgiler..

ENGİN GÜNEY


Onca telaşının içinde İpeğin sevdiğinden olsun diye şekerliği talan eden sevgili Nesrin Hanım. Bize hayalimizde dahi gelmeyecek güzellikler yaşattınız herşey inanılmaz güzeldi. Sizin iş dsiplininize çocuklara olan sevgi dolu içten yaklaşımınıza hayranım. Dün 6 yaş velilerimizin ve çocuklarımızın ağlayarak ayrıldıklarına şahit oldum o günü şahsen hiç yaşamak istemiyorum ve iyi ki sizinle erken zamanda tanışmışız.Ve canım kızımın her yönde her türlü gelişimini gördükçe geleceğe birlikte yelken açmamızın haklı gururunu yaşıyorum. Siz okulunuz ve öğretmenleriniz dışarda anlatılan başına yansıyandan çok daha fazlasınız bunu sizinle ilk yılımızda çok daha iyi anladım.Ve okul pedogogumuz Süheyla Hanım ,doktorumuz Melek Hanıma bütün emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Son olarak, Nesrin Hanım size bütün bir yıl ilkleri bize yaşattığınız için minik kızımızın neleri başarabildiğini bize mükemmel bir şekilde bize sunduğunuz için her sabah bize hoşgeldiniz deyip her akşam bizzat uğurladığınız için arkadaşlığınızı, dostluğunuzu , ablalığınızı ,anneliğinizi, yöneticiliğinizi bizden bir an olsun sakınmadığınız için herşey için size çok çok teşekkür ederiz. Engin GÜNEY

NERİMAN DERİN


Buraya uzun yazılar yazmayı pek tercih etmem ama bu kez yazacağım. her cümlesine inanarak ve güvenerek...2013 yılı sonlarına Egeberk Anaokulu kapısının önünde kafamızda bir sürü soru işaretiyle başladı anaokulu maceramız. Alışırlar mı, erken mi deyip kapılarda beklerken, bu macera kısa sürede bir sürü arkadaşla, oyunla, neşeyle, bilgiyle ve keyifle doldu. Hala devam eden dostluklara, yeri doldurulamayacak bir güvene dönüştü.Her sabah bizi güler yüzü ile karşılayan her daim üniversite öğrencisi olan Havva teyzemiz, ayaküstü sohbetlere ve enerjisine doyamadığımız Meltem öğretmenimiz, her biri birbirinden değerli diğer tüm öğretmenlerimiz ve bu sevgi dolu kurumun kurucusu, işinin başından bir gün bile ayrılmayan, her sene daha da gençleşen Nesrin öğretmenimizle yolculuğumuza Kuzey ve Rüzgar'la devam ettik. Düzenlenen her etkinlikte ayrı duygulandık.Her sene ne kadar büyüyüp serpildiklerini, verilen emekleri gördük yılsonu gösterilerinde... Yücel Bey, Ege ve Berk'de bu özel zamanlarımızı hep paylaştılar bizlerle. Hep samimiyet vardı ve iyi niyet. Keşke ilkokulu da olsa devam etsek dedik. ve yıl oldu 2020... üç oğlumda Egeberk Anaokulunda gözlerimizin önünde bebeklikten çocukluğa geçiverdi. Poyraz 4. sınıfa geçme heyeanı yaşarken, mini mini birlerim Kuzey ve Rüzgar'da kazandıkları birikim ve özgüvenle ilköğretim yolculuğuna hazırlar. Ne kadar teşekkür etsem az...

AYÇA CENGİZ


Egeberk, profesyonellik ve aile sıcaklığını aynı anda çok büyük bir samimiyetle vermeyi başaran harika bir eğitim kurumu. Okuldaki ilk senemiz olmasına rağmen çocuğum okula gitmekten çok büyük keyif alıyor. Ayrıca gün içindeki ders akışı ve öğrendikleri o kadar hızlı ki her gün yepyeni bilgilerle gelmesinden çok memnunum.

SERPİL ADIGÜZEL


10 sene önce kızım başlamıştı. Egeberk Anaokuluna dolu dolu 4 sene. Şimdi ise 2 senedir de oğlum burada. Başka bir okula gitmeyi düşünmedik bile.Öğretmenleri, idaresi, yöneticisi teyzeleri özellikle Havva teyzemiz hepsi birbirinden değerlidir ve hepsinin evlatlarımda katkısı çoktur.Bilinçli, doğru, kararlı ve öz güvenli çocuk demek Egeberk demektir.

HASİBE ERK


Egeberk Ailesi, iyi ki sizinle tanışmışız. Ve canım oğlumun her yönde her türlü gelişimini gördükçe geleceğe birlikte yelken açmamızın haklı gururunu yaşıyoruz.İçtenliğiniz, samimiyetiniz ve özveriniz için teşekkürler.

GÖZDE KIRLI ÖZER


Okula başladığı ilk günden bu güne Deniz'de öyle büyük bir değişim var ki, her dönem sonunda başladığı güne bakıp şaşırıyoruz. Sizler sayesinde her sabah okula gelmek için neşeyle uyanan, öğretmenlerini arkadaşlarını göreceği için heyecen duyan bir çocuğa dönüştü.verdiğiniz eğitim onun yalnızca soru soran değil, anlamak için doğru soruları soran bir birey haline geldi. Bir problemle karşılaştığında pes eden değil çözüm üreten ve hata yaptığında yeniden yeniden deneyen bir çocuk oldu.Sizin ve bütün öğretmenlerimizin verdiği büyük emek, sevgi ve özveri için minnettarız. Çok teşekkür ederiz

NEVİN SERBEST


Merhabalar öncelikle yıllardır Egeberk ailesiyle birlikteyiz ve her geçen yıl üzerine katarak çok çok iyi bir eğitim sunuluyor. Çocuklarımız mutlu güvenli bir şekilde emin ellerde öncelikle..Nesrin hanım, Gökyüzü sınıfımızın ve Kuzeyimizin güzel öğretmeni Gökçe öğretmenimiz ve tüm öğretmen ve personelinize sonsuz saygı ve teşekkürlerimizi sunarız.

EMİNE TUNÇER


İlk önce korkarak okula bıraktığım çocuğumu şimdi okula gitmesini ben istiyorum. Öğretim kurumlarındaki ender olaylardan biri bütün krizleri idare etmek değil yönetmektir, bu konuda ne kadar Mahir bir yönetim ve tecrübe olduğunu yaşayarak gördüm ve evladımın emin ellerde olduğunu bir kez daha anlamış oldum. İşim ve eşim gereği bulunduğumuz ortamlarda çocuğa verilen eğitim ve sosyal davranış kültürü diğer çocuklardan ayırt edilmesini sağlıyor. ve diğer insanların takdirini topluyor. Bu durum çocuğumun ne kadar doğru ellerde olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Nesrin Hanım ve Egeberk ailesi iyi ki hayatımızdaınız.

GÖKÇE BEŞİKKAYA


Sevgili Egeberk Ailesi, kızlarımın her yönde olumlu geliştiklerini görmek mutluluk verici.Her gün öğrendikleri şeyler bizleri olumlu yönde şaşırtıyor.Her sabah aile sıcaklığında karşılanmamız güne mutlu başlamamıza vesile oluyor. Kızlar okulu o kadar seviyor ki artık sabahları dış kapıdan gönderiyorum. Bu güveni, sevgiyi sağladığınız için teşekkürler.

ÖZGÜL KÖKÇIKARAN


Egeberk Ailesi ile ilk tanışmamız 2015 yılında oğlum Eymen ile oldu. Tam 3 yıl boyunca saygı, sevgi ve özveri ile geçen dolu dolu bir eğitim oldu. Sonunda soru soran, sorgulayan, kendine güvenen bir birey olarak mezun oldu. 2017 yılında kızım Ada Nil'i hiç tereddütsüz Egeberk'e emanet ettik. Ve yine yanılmadık. Ada Nil'in gelişimi üzerinde ki payı da inanılmaz büyük oldu. En önemlisi her sabah okula emanet ederken Kurucu Müdür Nesrin Hanım'ı çocukları karşılarken görmek ayrı bir güven verir insana. Bu nedenle özverili, samimi ve çok başarılı tüm öğretmen ve personeli ile sıcak bir yuvadır Egeberk.

BETÜL BUCAKLI


Egeberk Anaokulu bize ve çocuklarımıza çok güzel şeyler kattı.İyi ki yollarımız kesişmiş.Sevgiler.

HAZAL SENEM YAŞAR


Egeberk Anaokulunda şu an ikinci çocuğum okuyor. Çocuğum hem profesyonel, hem akademik olarak dünya standartlarında eğitim alsın hem de toplum değerleriyle sevgi içinde büyüsün diyorsanız, Egeberk kesinlikle Bursa'daki tek okuldur diyebilirim. Kurucusundan yardımcı teyzelerine kadar herkes çocuğunuzu büyük bir coşkuyla karşılar ve size teslim eder. Kızım şu anda 6. sınıfa gidiyor ve hep ''Nesrin öğretmenim neden ilkokul, ortaokul açmıyor'' diye hala soruyor. Kardeşini almaya gittiğimizde okuluna sevgi ve özlemle bakıyor... Tüm branşlar, işinde uzman kişiler tarafından ciddiyetle yapılıyor. İngilizce eğitiminde, bir İngilizce öğretmeni olarak, öğretmenlerimizi başarılı buluyorum. Bu melek gibi öğretmenleri nereden buluyorlar bilmiyorum ama hepsi sadece kendi sınıfları değil, her çocuğu tanıyorlar. Her veliyle iletişimleri var. Yemekler, fiziksel koşullar hijyen konusunda mükemmeller.

SEDEF GÜNAY


Çocuğumuzu, gözümüz arkada kalmadan, emin ellerde olması ve çocuklara olan sevginiz, tutumunuz eğitimdeki özveriniz ile Egeberk ayrıcalığını bize yaşattığınız için teşekkürler.

NESLİHAN SCHULTE


Egeberk Anaokulu deneyimi donanımı, çocuk ve ebebeyn odaklı yaklaşımı, nitelikli kadrosu ile tüm beklentilerimizi fazlasıyla karşılayan bir kurum. Kurumsallığı, aile olma kavramı ile birleştirmeyi başarmış, harika bir okul. Memnuniyetimizi ifade etmeye kelimeler yetmez. Emeği geçen herkese çok teşekkür edriz.

ZEYNEP NOYAN


Egeberk Anaokuluyla tanıştığıma çok memnunum. Her şey en detaylı şekilde düşünülüyor. İlgi, sevgi ve eğitim çok iyi. Bir çocuğun okulu sevmesi ve başarılı olması için önce okulunu sonra öğretmenini çok sevmesi önemli ve biz hem okulumuzu hem öğretmenimizi çok seviyoruz. Aklım kalmadan çocuğumu okula göndere bildiğim için ve çocuğum severek her şeyi öğrendiği için Egeberk Ailesine çok teşekkür ederim...

EBRU KARAKAŞLAR


Küçük kızım Derin bu sene Egeberkli oldu.Okula severek gidip, geliyor. Okulda eğlenerek, öğrendiği bir ortam var. Çocuklar böyle bir ortamda ilkokula hazırlandığında akademik başarıları da daha yüksek oluyor. İyi ki varsınız. Egeberk Ailesi.İyi ki yeniden Egeberkliyiz.