HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

3-6 yaş arası çocuklarınızı, gelişen dünyaya ayak uydurabilen, başkalarının haklarına saygılı, çevre bilinci oluşmuş, araştırmaya önem veren, özgüveni yüksek, aile ve toplum değerlerinin bilincinde bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Sosyal etkinliklerle çocuklara farklı deneyimler yaşatmak, sıkılmadan ve fark ettirmeden psiko-motor, sosyal, duygusal, dil ve bilişsel gelişmelerini desteklemek, yeteneklerini en üst seviyede ortaya çıkartmak, özetle çocuklarımızı hayata hazırlamak için çalışıyoruz.

Çocuklarınızın geleceğe güvenle bakabilmeleri için hiçbir detayın atlanmadığı, 1600m2 kapalı ve 1200m2 açık alan üzerinde kurulmuş olan EGEBERK ANAOKULU"nda çocuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz.

VİZYONUMUZ

Biz Egeberk Anaokulu olarak, geleceğine güvenen, geçmişine bağlı ve değişime açığız. Yaratıcı ve özgür düşünceyle geniş bakış açısına sahip bir öğrenen topluluğu ile hakkaniyet ve Atatürkçülük değerlerini benimseyen bir kurum olmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, yaşam boyu öğrenen, duyarlı, dengeli ve bağımsız bireyler yetiştirmek için yeniliklere ve evrensel değerlere açık, yerel değerlere bağlı, adaletli ve farklılaştırılmış bir eğitim sunmaktır.