TUVALETLER

Tuvaletler hijyenin her zaman ön planda tutulması gereken mekanlardır. Bizlerde çocuklarımıza bu ortamı sağlamak için çaba göstermekteyiz.

Suyun bulunduğu her yer çocuklarımızın bulunmaktan sorumluluk almaktan keyif aldıkları yerlerdir.

Anti-bakteri üretmeyen köpük sabunlarımızı ellerine sıkarak boylarına uygun şekildeki çeşitli hayvan figürleri ile yapılan dikkat çekici sevimli lavobolarında el yıkamaktan ve diş fırçalamaktan büyük keyif almaktadırlar.

Elleri yıkandıktan sonra kurulanması gerekir. Hepsi sıra ile kolaylık bakımından tek parça çıkan kağıt peçetelerle eller silinir, çöp kutusuna atılır.

Çocuklarımızı tehlikeli durumlardan korumak amaçlı titizlikle seçim yapılan kaymayan zeminde rahatlıkla hareket edebilmektedirler. Tuvalet gereksinimleri için kullanılan klozetler aynı şekilde çocuklara uygun olarak özel üretimden mevcuttur.

Hijyenik bakımdan teyzelerin kontrolü altında bulunan tuvalet bakımları her gün belirli saatlerde kontrol edilerek hijyen ve sağlık açısından hijyenik deterjanlar ile temizlenmektedir.

Havalandırma sistemi uygun şartlarda yapılarak koku gibi rahatsızlık yaşanmayacak hijyenik bir ortamda öz bakımlarını tamamlamaktadırlar.